1. Розв'яжіть графічно систему рівнянь: x + y = 2; 3x - 2 y = 6.терміново!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Вика.

Ответ:

х+y=2;3x-2y=6

(3x+x)+(2y+y)=6

4x + 2y=6

6=6

наверно так