ТЕРМІНОВВВВООО!!Сторона трикутника дорівнює 8 см, а проведена до неї висота дорівнює 5 см. Знайдіть

площу трикутника. У відповідь записати число​

Ответы на вопрос

Отвечает Рехлясов Андрей.

Ответ:

площа трикутника = півдобутку сторони та висоти, проведеної до неї = 8*5/2=4*5=20 см квадратних

Объяснение: