9. x² - 6x - 5 = 0 Не розв'язуючи рівняння знайдіть значення виразів, якщо х1 i X2 -корені

рiвняння: 1) xi + x3 2) = + X1 1 X2​

Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Аришка.

Щоб знайти значення виразів xi + x3 та x1x2, нам потрібно знайти значення коренів рівняння x²-6x+5=0.

Ми можемо знайти корені, використовуючи формулу квадратного кореня:

x = (-b ± √(b² - 4ac)) / 2a

У нашому випадку, a = 1, b = -6, і c = 5.

x1 = (-(-6) + √((-6)² - 4(1)(5))) / 2(1) = (6 + √16) / 2 = 3 + 2 = 5

x2 = (-(-6) - √((-6)² - 4(1)(5))) / 2(1) = (6 - √16) / 2 = 3 - 2 = 1

Тепер ми можемо знайти значення xi + x3 і x1x2, використовуючи ці корені:

xi + x3 = x1 + x2 = 5 + 1 = 6

x1x2 = 5 * 1 = 5

Таким чином, xi + x3 = 6 і x1x2 = 5.

Отвечает Слепченкова Кристина.

Объяснение:

х² - 6х - 5 = 0

а = 1; в = -6; с = -5

х1 и х2 - корни уравнения

Воспользуемся теоремой Виета:

х1 + х2 = (-в)/а = 6/1 = 6

х1 * х2 = с/а = (-5)/1 = -5