Пара чисел (n;-1) є розв‘язком рівняння 3х+5у=4. Знайдіть n. 1)n=3 2)n=-3 3)n=1/3


Ответы на вопрос

Отвечает Семенов Глеб.

3х + 5у = 4

(n ; - 1)

3n + 5 × (-1) = 4

3n - 5 = 4

3n = 4 + 5

3n = 9

n = 9 ÷ 3

n = 3

Ответ: 1) n = 3