9x2-36=0 (2 это типо 9x в квадрате


Ответы на вопрос

Отвечает Гордеев Григорий.

Ответ:

Рівняння 9x² - 36 = 0 має два розв'язки: x₁ = 2 та x₂ = -2

Объяснение:

За формулою \boxed{x = \frac{-bб\sqrt{(b^{2} -4ac)} }{2a} }

Для цього рівняння, a = 9, b = 0, і c = -36.

Підставляємо ці значення в формулу:

x = \frac{0б\sqrt{(0 -4\times9\times(-36))} }{2\times9}\\ \\ x = \frac{0б\sqrt{(0 -36\times(-36))} }{18}\\ \\ x = \frac{0б\sqrt{(0+1296)} }{18}  = \frac{0б\sqrt{1296} }{18}\\ \\ x = \frac{0б36 }{18} = \frac{б36}{18}=б2

Отже, рівняння 9x² - 36 = 0 має два розв'язки: x₁ = 2 та x₂ = -2.