ОЧЕНЬ НУЖНА ПОМОЩЬ Знайти всі корені рівняння 3х²-2x=0 ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА


Ответы на вопрос

Отвечает Еремин Сергей.

Відповідь:

Почнемо з факторизації рівняння:

3x² - 2x = 0

x(3x - 2) = 0

Таким чином, ми маємо два множники, один з яких дорівнює 0. Це означає, що коренями рівняння є x = 0 і 3x - 2 = 0, тобто x = 2/3.

Отже, коренями рівняння 3x² - 2x = 0 є x = 0 і x = 2/3.