Срочно??????? Два велосипедиста выехали одновременно із двох пунктів відстань між якими 9 км і

зустрілися через 0,5 годин знайдіть швидкість кожного велосипедиста якщо швидкість першого на 1,6 км/год більше ніж швидкість другого велосипедиста.

Ответы на вопрос

Отвечает Бобровская Даша.

Відповідь: V1 = 9.8, V2 = 8.2

Пояснення: Нехай швидкість (V) першого - х+1.6 км/год, тоді V другого - х км/год. Використовуємо формулу (V1*T1)+(V2*T2)=S. Маємо рівняння:

((х+1.6)*0.5)+(х*0.5)=9

0.5x+0.5x+0.8=9

x+0.8=9

x=8.2 (км/год)

8.2+1.6=9.8 (км/год)

Відповідь: V1 = 9.8, V2 = 8.2