Вкажи пару чисел, що є розв’язком рівняння 5x−y=26. Відповідь: (0;26) (1;5) (−1;26) (0;−26) (5;0)


Ответы на вопрос

Отвечает Нуртдинова Диана.

Ответ:

Объяснение:

Відповідь:

5x−y=26    (Підставте задані координати у формулу прямої)

(0;26)        5*0-26=26           -26#26

(1;5)           5*1-5=26               0#26

(−1;26)5*(-1)-26=26            -31#26

(0;−26)     5*(0)-(-26)=26     26=26

(5;0)          5*5-0=26               25#26

OTBET: Розв’язком рівняння є пара чисел:  (0;-26)