Не виконуючи побудову графіка функції у=2x-3, визначити, чи проходить цей графік через точки:

A(-6;15), B(7; - 11), C (0,4; -2,2)​

Ответы на вопрос

Отвечает Суворова Мария.

Щоб перевірити, чи проходить графік функції y = 2x - 3 через задані точки, підставимо координати кожної точки у рівняння функції і перевіримо, чи вони задовольняють рівняння.

a) Точка A(-6, 15):

Підставляємо x = -6 у рівняння:

y = 2(-6) - 3 = -12 - 3 = -15

Отже, точка A не лежить на графіку функції.

б) Точка B(7, -11):

Підставляємо x = 7 у рівняння:

y = 2(7) - 3 = 14 - 3 = 11

Отже, точка B не лежить на графіку функції.

В)Точка C(0.4, -2.2):

Підставляємо x = 0.4 у рівняння:

y = 2(0.4) - 3 = 0.8 - 3 = -2.2

Отже, точка C лежить на графіку функції.

Таким чином, графік функції y = 2x - 3 проходить через точку C(0.4, -2.2), але не проходить через точки A(-6, 15) та B(7, -11).