Допоможіть будь ласка, требя розв'язати з таблицею!) Із села на станцію вийшов пішохід. Через 36

хв після нього з цього села виїхав у тому самому напрямку Велосипедист, який наздогнав пішохода на відстані 6 км від села. Знайти швидкість пішохода, якщо вона на 9 км/год менша від швидкості велосипедиста.

Ответы на вопрос

Отвечает Селина Варвара.

Відповідь:

х км/год - швидкість велосипедиста

(х-9) км/год - швидкість пішохода

Час у дорозі пішохода - 6/(х-9) годин

Час у дорозі велосипедиста - 6/х годин

Але велосипедист був у дорозі на 36 хвилин = 0,6 години менше, ніж пішохід.

6/(x-9) -6/x=0,6 0,6=3/5

6/(x-9)-6/x-3/5=0

30x-6*5(х-9)-3х(х-9)=0

30х-30х+270-3х^2+27x=0

x^2-9x-90=0

D = 441, sqrt (d) = 21

x1=-6, x2=15

Шреї не може бути негативним -----> швидкість велосипедиста = 15 км/год.

Швидкість пішохода х-9 = 15-9 = 6 (км/год)

Пояснення: