Яке з наведених рівнянь є квадратним? А x+44=-2 Б x^3-2x^2=x В 6-x=-4+x Г x^5=0 Д 5-x=x^2

Распишите почему?

Ответы на вопрос

Отвечает Щербатюк Иван.

Ответ:

Д 5-x=x^2

Объяснение:

Квадратне рівняння може бути записано у вигляді ax^2 + bx + c = 0, де a, b і c - константи. Єдине квадратне рівняння серед наведених варіантів є варіант Д: 5-x=x^2, оскільки його можна переписати у вигляді x^2 + x - 5 = 0.