Розв'яжіть рівняння: х² – 9x – 10 = 0 (у відповідь запишіть суму його коренів).​


Ответы на вопрос

Отвечает Ивасенко Саша.

Ответ:

х² -9х -10 = 0

D = 81 +40 = 121

x = (9 -11) / 2 = -1

x = (9 +11) / 2 = 10

Отвечает Саликаева Евгения.

Ответ:

x²-9x-10=0

x²+x-10x-10=0

x×(x+1)-10(x+1)=0

(x+1)×(x-10)=0

x+1=0 або x-10=0

x=-1 x=10

10+(-1)= 9

відповідь:9

Объяснение:

наче так