Яким із способів (підстановкою чи додаванням) зручні ше розв'язувати систему: [2x+3y=7, x-3y=11?​


Ответы на вопрос

Отвечает Данилов Михаил.

Эту систему лучше решить способом сложения :

\displaystyle\bf\\+\left \{ {{2x+3y=7} \atop {x-3y=11}} \right. \\---------\\3x=18\\\\x=18:3=6\\\\3y=x-11=6-11=-5\\\\y=-5:3=-1\frac{2}{3} \\\\\\Otvet \ : \ \Big(6 \ ; \ -1\frac{2}{3} \Big)