Срочно знайдить сторони прямокутника якщо одна из них у 4 раза меньша за другу, а площа

прямокутнику 676см^2

Ответы на вопрос

Отвечает Шнюрочек Нюрочек.

Ответ:

4 * 13 = 52 см - друга сторона

Объяснение:

Ми знаємо, що площа прямокутника дорівнює 676 см². Тоді ми можемо записати рівняння:
x * 4x = 676
4x² = 676
x² = 169
x = 13 - одна сторона
4 * 13 = 52 см - друга сторона