Знайдіть дев'ятий член геометричної прогресії (b,), якщо її перший член b, = -9, а знаменник д = -1.


Ответы на вопрос

Отвечает Горева Ирина.

Ответ:

Застосовуючи формулу загального члена геометричної прогресії, отримуємо:

b9 = b1 * d^(n-1) = (-9) * (-1)^(9-1) = 9 * 1 = 9

Отже, дев'ятий член геометричної прогресії дорівнює 9.