Чи є пари чисел х=5, у=2 розвʼязком рівняння х+у=7? Знайдіть ще три розв’язки цього рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Глушевицкий Денис.

Ответ:Так, є розв"язком.

х + у = 7, підставляємо х = 5; у = 2, отримуємо

5+2 =7.

Ще три розв"язки

х  =1  у = 6       1 + 6 = 7

х = 2. у = 5.      2 + 5 = 7

х = 4.  у = 3       4 + 3 = 7

Объяснение: