4. Розв'язати систему рiвнянь способом додавання:{ 15 5x+3y = 1 { 15x - 7y = 51​


Ответы на вопрос

Отвечает Симонов Евгений.

Объяснение:

5x + 3y = 1 \\ 15x - 7y = 51 \\  - 15x - 9y =  - 3 \\ 15x - 7y = 51 \\  - 16 y = 48 \\ y = -  3 \\ 5x  + 3 \times ( - 3) = 1 \\ 5x - 9 = 1 \\ 5x = 1 + 9 \\ 5x = 10 \\  \ti \: x = 2