20 БАЛІВ !!!! Знайди координати точки перетину графіка функції y=x−2 з віссю y.


Ответы на вопрос

Отвечает Груздова Софья.

Объяснение:

При перетині віссі Оу:

у=0

0 = х-2

х = 2

у = 2 - 2 = 0

т. перетину Оу (2;0)