ДОПОМОЖІТЬ ПЖЖ!!! У трикутнику ABC (кут С дорівнює 90 градусів), AC = 6 см, AB = 9 см, кут А

дорівнює 30 градусів. Знайдіть площу трикутника ABC

Ответы на вопрос

Отвечает Смага Сергей.

Відповідь: неможлива фігура

Дано: ΔABC
AC = 6 см
AB = 9 см
∠С = 90°

∠А = 30°

Знайти:
S - ?

Розв'язання:

S=\frac{a*b}{2}\\ \\b=\sqrt{9^{2} -6^{2} } \\b=3\sqrt{5} \\\\S=\frac{6*3\sqrt{5} }{2} \\S=9\sqrt{5} cm^{2} =20,1246cm^{2}

Одже, ∠А ≠ 30°.