7. Розв'яжіть систему рівнянь (У відповідь запишіть тільки координати точки. В форматі (х; y)) x -

3y = 5 5х + бу = 4 Ваша відповідь​

Ответы на вопрос

Отвечает Сівак Вова.

Объяснение:

х-3у=5 •2

5х+6у=4

{2х-6у=10

{5х+6у=4

+ ————

7х=14

х=14:7

х=2

2-3у=5

-3у=5-2

-3у=3

у=3:(-3)

у= -1

(2;-1)