Розв'яжіть систему рівнянь способом підставки х+4у=-10 3х-у=9​


Ответы на вопрос

Отвечает Башкатова Виолетта.

Объяснение:

{х+4у= -10 х= -10-4у

{3х-у=9

3(-10-4у)-у=9

-30-12у-у=9

-13у=9+30

-13у=39

у=39:(-13)

у= -3

х= -10-4•(-3)

х= -10+12

х= 2

(2;-3)