Розв’яжіть систему рівнянь способом додавання 5х+у=-2 -5х+3у=-6


Ответы на вопрос

Отвечает Борщёва Маргарита.

Ответ:

(0; -2)

Объяснение:

5х+у=-2

-5х+3у=-6

      4у=-8;  у=-2

5х-2=-2;  5х=0;  х=0