. Спростіть вираз:(4x + 5)2 - 2x(8x + 1) -рівень.


Ответы на вопрос

Отвечает Тесленко Валерия.
(4x+5)2-2x(8x+1)

Розкриємо дужки

8x+10-16x^2-2x

Призводимо подібні члени

6х+10-16х^2

Змінюємо порядок членів на правильний

-16х^2+6х+10

Це і буде правильна відповідь:)
Отвечает Свиридов Андрей.

Ответ:

Розкриваємо квадрат дужки:

(4x + 5)2 = 16x2 + 40x + 25

Розкриваємо дужки в другому доданку:

-2x(8x + 1) = -16x2 - 2x

Збираємо разом:

(4x + 5)2 - 2x(8x + 1) = 16x2 + 40x + 25 - 16x2 - 2x = 38x + 25.

Отже, спрощений вираз: 38x + 25.

Объяснение: