Власна швидкість моторного човна 12 км/год. Він проплив від однієї станції до другої 48 км за

течією, а потім повернувся назад. При цьому зворотній шлях виявився на 3 години більше. Встановіть швидкість течії. СРОЧНО! з розв'язком

Ответы на вопрос

Отвечает Русак Александра.

Ответ:

1) швидкість човна за течією річки;12+3=15 км/год

2) швидкість човна проти течії річки;12-3=9 км/год

3) шлях, який пройде човен за 3 год за течією річки; 15*3=45 км

4) шлях, який пройде човен за 4 год проти течії річки; 9*4=36 км

5) час, за який човен пройде відстань 90 км за течією річки; 90/15=6 год

6) час, за який човен пройде відстань 45 км проти течії річки.45/9=5год