Функція задана формулою у=-3х-5. Знайдіть значення функції, якщо значення аргументу дорівнює: -5


Ответы на вопрос

Отвечает Урванцева Ярослава.

у = - 3х - 5

х = - 5

у = - 3 × ( - 5 ) - 5 = 15 - 5 = 10