Знайдіть суму перших двадцяти членів арифметичної прогресії (аn), якщо а1 = 17, d = -2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Андрей.

Ответ:

S₂₀=-40

Объяснение:

S₂₀=20*(a₁⁺a₂₀)/2

a₂₀=a₁⁺19d=17-38=-21

S₂₀=20*(-4)/2=-40

Отвечает Вальшин Айдар.

Відповідь: -40

Пояснення:

розв'язання завдання додаю