Якщо в системі (9х + 4y = 16, (-9x+3y = 5; додати почленно лiвi та праві частини рiвнянь, то

одержимо рівняння: 13ху=1618х=21у=117у=21​

Ответы на вопрос

Отвечает Русаков Влад.

Ответ:

Объяснение:Якщо додати почленно ліві та праві частини рівнянь системи (9x + 4y = 16, -9x + 3y = 5), отримаємо нове рівняння. Давайте додамо ліві та праві частини окремо:

9x + 4y + (-9x + 3y) = 16 + 5

Проводимо операції додавання:

9x - 9x + 4y + 3y = 21

Оскільки 9x та -9x зникають під час додавання, отримаємо:

7y = 21

Отже, після додавання почленно лівих та правих частин рівнянь, одержимо нове рівняння 7y = 21.