34,12-x:3,08=34,03 допоможіть будь ласка ​


Ответы на вопрос

Отвечает Полякова Поля.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Щоб вирішити рівняння, спробуємо спростити обидві сторони:

34,12 - x : 3,08 = 34,03

Спочатку проведемо операцію ділення:

x : 3,08 = 34,12 - 34,03

Віднімемо значення на правій стороні:

x : 3,08 = 0,09

Тепер, щоб визначити значення x, потрібно помножити обидві сторони на 3,08:

x = 0,09 * 3,08

Обчислимо:

x ≈ 0,2772

Отже, розв'язок рівняння 34,12 - x : 3,08 = 34,03 є x ≈ 0,2772.