Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення:

S=>SO2=>H2SO3=>MgSO3 Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Кудинов Миша.

1) S + O2 = SO2

2) SO2 + H2O = H2SO3

3) H2SO3 + Mg = MgSO3 + H2↑