Знайти максимальне та мінімальне значення функції. y = x + x ^ 2 на проміжку [- 2 :1 ] З

поясненямТЕРМІНОВО!! Даю 20 балів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бубон Диана.

Объяснение:

 {f}^{l}(x)  = 1 + 2x \\ 1 + 2x = 0  \\ x =  - 0.5 \\ f( - 2) =  2 \\ f( - 0.5) =  - 0.25 \\ f(1) = 2 \\ max \: f(x) = f( - 2) = f(1) = 2 \\ min \: f(x) = f( - 0.5) =  - 0.25