У деякому місті зареєстровано 15000 автомобілів, з них автомобілів «Таврія» було 900 Оцініть

ймовірність зустріти на вулиці автомобіль «Таврія».

Ответы на вопрос

Отвечает Кос Христина.

Ответ:6%

Объяснение: Для того щоб оцінити імовірність нам потрібно розділити кількість або імовірність можливого на імовірність того що точно буде, помножити на 100 для того щоб ми мали проценти у відповіді.

\frac{900}{15000} \\\frac{9}{150} \\\frac{3}{50} \\0.06*100=6