Корень рівняння (x - 2)² = 2x-6x⁴ - 2x² -8=0x³ -4x² -5x=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Шевчук Катя.
(x - 2)² = 2x - 6: вираз не має вирішення
x⁴ - 2x² - 8 = 0: рішенням являється x = 2 и x = -2.
x³ - 4x² - 5x = 0: Рішеннями являються x = 0, x = 5 и x = -1.