Знайти суму двадцяти перших членів арифметичної прогресії (an), якщо а1=-4, d=6 а) 1100 б) 1060

в) 1200 г) 1000

Ответы на вопрос

Отвечает Рыженкова Нина.
А1=-4;d=6
S(20)=?
a(20)=a1+(20-1)d=-4+19•6=-4+114=110
S(20)=((a1+a20)/2)*20=((-4+110)/2)*20=
106*10=1060
otvet 1060