При яких значеннях параметра a рівняння має 1 корінь?


Ответы на вопрос

Отвечает Глинкова Оля.
1 корінь - коли і перший множник,і другий дорівнює 0.
х≥4,
 \sqrt{x - 4} + ( {a}^{2} - 9) = 0 \: \: \: \: \: \: \: \: \: {x}^{2} - 3x - 70 = 0 \\ \sqrt{x - 4 } = - (a - 3)(a + 3) \: \: \: \: \: \: \: \: \: x1 = - 7 < 4 \: \: \: \: x2 = 10 \\ \\ \\ 10 - 4 = {(a - 3)}^{2} {(a + 3)}^{2} \\ {a}^{2} - 9 = \sqrt{6} \\ {a}^{2} = \sqrt{6} + 9 \\ a = + - \sqrt{ \sqrt{6} + 9 }