За червень,липень і серпень родина витратила відповідно 88,70 і 72 кВт . год. електроенергії. Якими

в середньому були витрат електроенергії цією родиною за місяць влітку.

Ответы на вопрос

Отвечает Трубкин Артур.
(88+70+72)/3=230/3=76 ⅔