Прошу, реште задачу Ціна на печиво зросла на 40%, а потім знизилася на 50%. Як змінилася ціна на

печиво після двох переоцінок?

Ответы на вопрос

Отвечает Митяев Борис.
50:100=0.5*40=20. 50+20=70:100=0.7*50=35
70-35=35
50-35=15:0.5=30%
Відповідь ціна знизилась на 30%