потрібна допомога по первісній знайти загальний вигляд первісної для функції 1) f(x)=x, 2) f(x)=8,

3)f(x)=x^4, 4)f(x)=x^-5 ,5)f(x)=корінь квадратний x

Ответы на вопрос

Отвечает Ez Germaspro.

1)F(x)=\frac{x^2}{2}

2)F(x)=8x

3)F(x)=\frac{x^5}{5}

4)F(x)=\frac{x^{-4} }{-4}

5)F(x)=\frac{2}{3} \sqrt{x^3}