МНОГО БАЛЛОВ! Знайдіть невідомі сторони та кути трикутника АВС ,якщо 1)АВ=4см;угол ВС=5см;угол

В=110см 2)АС=8см;угол В=48градусов;угол С =56градусов.

Ответы на вопрос

Отвечает Канак Андрійко.
АС²=АВ²+ВС²-2АВ*ВСcos110   АС²=16+25-40(-0,34)   АС²=54,6   АС=7,39 смВС²=АВ²+АС²-2АВ*АС*сosA     c osA=(ВС²-АВ²-АС²)/-2АВ*АС cosA=25-16-54.6/-2*4*7.39   cosA=70.6-25/59.12=0.77   A=40 град.ВСА=180-110-40=30