шість хлопців живуть в одній квартирі з двома ванними кімнатами. У кожній ванній кімнаті у

будь-який момент часу може перебувати тільки одна людина. Щоранку, починаючи з 7: 00 , хлопці знаходяться у ванній відповідно 8, 10, 12, 12, 21 і 22 хвилини без перерви. У котрій годині найраніше хлопці можуть завершити використання обох ванних кімнат?

Ответы на вопрос

Отвечает Набоян Славик.
Мабуть малось на увазі 8, 10,12,17.21,22. Якщо ні прошу відмітити як порушення!

Помічаємо що кількість хвилин у нас натуральні числа.
Найкращий варіант якби весь необхідний час 8+10+12+17+21+22=90 хв можна було б розділити порівну 90:2=45, тобто якби можна було розподілити хлопців так щоб використання кожної ванної обійшлось би за 45 хв

В 45 хв обовязково має входити непарне число (так як сума парного і непарного дає парне, сума парного і парного дає парне, сума непарного і непарного дає парне)
але так як 45-21=24 а 24 жодна можлива сума із чисел 8,10,12, 22 очевидно не дає, то ідеальний варіант неможливий

Розглянемо тоді варіант 46 хв в одній ванній, (тоді в іншій ванні 44 хв)
44=22+10+12
46=8+17+21 (17 і 21 як непарні числа мають бути використані для однієї і тієї ж  ванни)
Як бачимо таке розбиття можливе

Тому відповідь : 7:46