Знайдіть соsα, tgα і ctgα, якщо sіnα= 0,8 0<α<90°


Ответы на вопрос

Отвечает Герасимова Дарья.
Cos²a+sin²a = 1
cos²a = 1 - sin²a = 1 - 0,64 = 0,36 ⇒ cos a = 0,6;-0,6(не задовільняє,cos в 1 чверті має знак +)
tga = sina/cosa = 0,8/0,6 = 4/3 
ctga = 3/4
Відповідь: cosa = 0,6 ; tga = 4/3 ; ctga = 3/4.