Знайдіть область визначення функції у=5/x^2+x-2


Ответы на вопрос

Отвечает Min Dima.
X²+x-2>0
D=1+8=9=3²
x=-1+3/2=1
x=-1-3/2=-2
+ - +
-----------(-2)-----------(1)--------
//////////////// ///////////
x€(-&;-2)U(1;+&)