Обчислити силу тиску води на вертикальну площадку,яка має форму прямокутника з основою 4м і висотою

2м (основа прямокутника знаходиться на поверхні води)

Ответы на вопрос

Отвечает Богатырёв Дима.

Среднее давление равно ρgh/2 = 1000*10/2 = 5000 Па.

Сила F = pS = 5000*(2*4) = 40000 H.