скласти рівняння для розвязування задачі Прямокутна ділянка має площу 1200 м2. Які розміри цієї

ділянки, якщо її ширина на 10 м. менше за довжину? Прошу помогите, мне кр домой дали, потому что я ногу подвернула, много пропустила и вообще не знаю что и как делать

Ответы на вопрос

Отвечает Малина Алина.

Ответ:

Объяснение:1. x*(x+10)=1200

2. X²(в квадраті) + 10х - 1200 = 0

а=1; в=10; с=-1200;

3. D(дискримінант) = в² - 4ас, тобто 10² - 4*1*(-1200)= 100 + 4800= 4900

4.х¹= -в_+_√D тобто-10_+_70 = 30

2а 2

5.х(друге)=-10_-_70 = -40 не підход.

2

Отже 1 сторона дорівнює 30 метрів, а 2 - 40 метрів