9\x-7=7\x-9 напишите пж дам 12 баллов


Ответы на вопрос

Отвечает Патракова Алёна.
9/(х-7)=7/(х-9)
х≠7;х≠9

9(х-9)=7(х-7)

9х-81=7х-49

9х-7х=81-49

2х=32
х=32:2
х=16
Отвечает Куварин Сергей.

Ответ:

9 \div x - 7 = 7 \div x - 9

9 \div x - 7 = 7 \div x - 9

 \frac{9}{x}  - 7 =  \frac{7}{x}  - 9

 \frac{9}{x}  -  \frac{7}{x}  =  - 9 + 7

 \frac{2}{x}  =  - 2

2 =  - 2x

1 =  - x

 - x = 1

 x =  - 1

Це кінечна відповідь))))

Удачі там тобі надіюся що воно тобі допоможе то постав як найкращу відповідь Будь-ласка)))))))))))