Знайдіть площу круга діаметр якого дорівнює 3 см


Ответы на вопрос

Отвечает Добропольский Илья.

d = 3 см

S=  \frac{1}{4} \pi} d^{2}} =\frac{1}{4} \pi* 3^{2}= \frac{9\pi} {4} см²