Знайдіть похідну функції:y=(2x-7)^6y=(3x^4+8x)^7


Ответы на вопрос

Отвечает Христофорова Ярослава.
y'(x)=2*6(2x-7)^{5} =12(2x-7)^{5}
y'(x)=7(3x^{4}+8x)^{6}*(12x^{3}+8 )