Укажіть проміжок який є областю значень функції у=-x^2+8x-16


Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Александра.

y=-x^2+8x-16\; \; ,\; \; x\in R\\\\x_{vershinu}=-\frac{b}{2a}=-\frac{8}{-2}=4\\\\y_{vershinu}=-4^2+8\cdot 4-16=0\\\\a=-1