Для яких значень а добуток коренів рівняння x²+3x+a²-14=0 дорівнює 2?


Ответы на вопрос

Отвечает Голяк Ваня.
4+6+a^2-14=0
a^2-4=0
(a-2)(a+2)=0
a =2 или -2