8. Спростіть вираз x(2-x)+(x-2)(х+2) - 5х і знайдіть його значення Високий рівень (3 бали) 9.

Доведіть, що для будь-якого натурального испn

Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Сева.

Ответ:

2x-x²+x²-4-5x =0

-3x-4=0

-3x=4

x=-3/4