Знайти суму 13 членів прогресії -2;-6;-10;-14


Ответы на вопрос

Отвечает Бориславський Макс.
D=a2-a1=-6-(-2)=-4
S=(2*a1+d(n-1)/2)*n
S=(2*(-2)+(-4)*(13-1)/2)*13=(-4-48)/2*13=-26*13=-338